فرید فولادی
رییس هیئت‌مدیره
تلفن: ۸۴۳۷۲۰۰۱-۰۲۱

ایمیل: faridf@systemgroup.net

فرید فولادی در لینکدین

فرید فولادی، سال ۱۳۵۱ در کردستان متولد شده است؛ از دانشکده‌ی‌ فنی دانشگاه تهران لیسانس مهندسی کامپیوتر دارد و از سال 1383 به همکاران سیستم پیوسته است.
نگاه رو به جلو، ذهن تحلیل‌گر و دانش فنی بالا از دلایل جذب او بود. فولادی به‌دلیل همین ویژگی‌ها به‌سرعت در همکاران سیستم رشد کرد و پس یک دوره مدیرعاملی، اکنون رییس هیئت‌مدیره شرکت است.
فرید فولادی در کنار مدیران دیگر، علاقه‌ی عمیق خود به نوآوری‌های فناوری را بیش از پیش در کالبد همکاران سیستم دمیده است و در این مسیر گام برمی‌دارد؛ از آن جمله می‌توان به نقش او در تولید راهکاران ERP همکاران سیستم، اشاره کرد.
فولادی در میان همکارانش فردی خوش‌فکر، نوآور و سازمانده شناخته می‌شود. او در سال‌های فعالیت خود در همکاران سیستم مسوولیت‌های مختلفی را به‌عهده داشته است که بیش‌تر به‌طور مستقیم با فناوری‌های روز مرتبط بوده‌اند.
مدیریت موفق پروژه‌‌ی سیستم منابع انسانی با ایجاد تمام زیرساخت‌های آن، از جمله اقدامات موثر وی در سال‌های آغاز فعالیتش در همکاران سیستم است.
فولادی پیش از ورود به همکاران سیستم در چند شرکت نرم‌افزاری به‌عنوان تحلیل‌گر، برنامه‌نویس و محقق کار کرده است و شش سال نیز کسب‌و‌کار شخصی خود را در حوزه‌‌ی نرم‌افزار داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.